Hlavní stránka - Objednávky

Objednávky

Jak objednat moje služby?

Velice si ceníme Tvého zájmu o mou práci. Ta je založená na individuálním přístupu, proto si asi umíš představit, že tady nenacházíš klasický objednávkový formulář. To však není problém a budu se snažit Tě navést na správnou cestu, jak si mé služby můžeš objednat.

Pojďme na to...

V případě brankářského řemesla je potřeba mít pořádný "kýbl" na hlavě.

Základní informací je tedy o jaký typ masky se jedná, zda o florbalovou nebo hokejovou a dále její stav. (nová/hraná)

Co se týká ceny záleží na faktorech jako je složitost, množství barvy, délka zpracování masky a také její opotřebení ( u starších masek je občas potřeba kytování, použití ,,plniče,,, broušení atd.

Grafický designu masky

Tohle je základní rozdělení a opravdu záleží na složitosti návrhu.

Hokejové masky jsou dražší, je na nich použito více vrstev laku, které jsou i broušeny (lak je pak pevnější a tím pádem i odolnější proti rozštípnutí)

Kresba na obuv

Kreslím pouze na nepoužitou! obuv a nezáleží na povrchu, může to být kůže i látka!

Všechny boty projdou procesem přípravy povrchu, kresby a následným několikavrstvým zalakováním. Díky laku je kresba chráněna před vnějšími vlivy prostředí.

Co teď?

Tím nejdůležitějším na zakázce je design. Vytvořím ti grafický návrh podle toho jakou máš představu. Design můžeš popsat slovy při komunikaci (email, sociální sítě), zaslat představu, tedy kreslený návrh tužkou, nebo vytvořit vlastní počítačový design. Můžeš také zaslat přílohy obrázky, loga, fotografie nebo cokoliv, co chceš mít vyobrazeno. Materiály se mi snaž prosím poslat ve vektorové grafice (PDF, eps, svg…). Můžeme se také dohodnout na tom, že logo převedu sama do vektorového formátu.

Po obdržení podkladů k zakázce se s tebou spojím a dohodneme si termíny realizace návrhů a konečné ceny realizace.

V případě, že ti budu objednávat danou věc ( masku, boty,..) budu požadovat zálohu ve výši hodnoty zboží. (Bohužel mám tu zkušenost, že si zákazník objednal zboží a pak mi to jen leželo doma) Nebo je možnost dané zboží objednat a zaslat přímo na mou adresu. Ve všech případech máš informace o pohybu zboží.

Pokud se chceš na něco zeptat neboj se mě kontaktovat na níže uvedených odkazech, ať už přes email, tak sociální sítě.